آرکاکول

arkaCoolLogo

تاریخچه بنیان‌گذاری

مجموعه حرارتی برودتی مجد در سال 1386 تاسیس گردید که ابتدا در حوزه تامین، مشاوره، طراحی و راه‌اندازی انواع سردخانه‌های صنعتی و سیستم‌های تهویه مطبوع صنعتی فعالیت می‌کرد.
با توجه به نیاز صنعت موادغذایی و صنعت ساختمانی کشور به حضور محصولات با کیفیت و بازدهی بالا، در سال 1396 برآن شدیم تا با ورود به حوزه تولید صنایع برودتی، محصولاتی با کیفیت و بازدهی بالا که منطبق بر استانداردهای جهانی تولید شده، به بازار ایران عرضه کنیم که با تلاش و بررسی‌های مستمر در امر بهبود و ارتقای صنعت ملی کشورمان، امروزه آرکاکول در زمره بهترین محصولات سردخانه‌ای و تهویه مطبوع کشور عزیزمان قرار گرفته است.
مفتخریم اعلام کنیم محصولات مجموعه با برند تجاری آرکاکول، به کشورهای همسایه از جمله: عراق، دبی، ازبکستان، افغانستان، ارمنستان، ترکیه، آذربایجان، عمان و قرقیزستان صادر می‌شوند.
شعار «کیفیت، تکنولوژی و تجربه» را در سر لوحه کار قرار دادیم تا اعتماد و رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

استانداردهای تولید و مهندسی

مجموعه آرکاکول همواره درصدد ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی پیشرو صنعت خود بوده تا محصول مناسب با ارزش‌های ملی تولید کند. بنابراین به همین منظور، علاوه بر تامین مواد اولیه مرغوب با بهره‌گیری از دانش روز دنیا اقدام به طراحی و تولید محصولات خود نموده است که منطبق با استانداردهای جهانی مانند: ASME, TEMA, AHRI, ASHRAE هستند. تیم فنی مهندسی مجموعه با تکیه بر علم و دانش حاکم بر سیستم‌های تبرید و سردخانه‌ای و تجربه کافی در امر اجرا و تجهیز، موجب بالارفتن کیفیت محصولات و جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان و همراهان گرامی می‌گردد.