کمپرسور بیتزر

کمپرسورهای اسکرو بیتزر

1- SEMI-HERMETIC: کمپرسورهایی مستحکم، بادوام، کارامد و با قابلیت کنترل ظرفیت داخلیِ چند مرحله ای که برای طیف وسیعی از کاربردهای زیر صفری بکار می روند. (سری HS)

2- OPEN: کمپرسورهایی با مدار مبرد جدا از موتور فلنجی که دارای قابلیت کنترل ظرفیت داخلیِ چند مرحله ای هستند. این سری از کمپرسورها، علاوه بر مبردهای رایج، برای کار با آمونیاک نیز سازگار شده اند. (سری OS)

3- SEMI-HERMETIC FREQUENCY CONTROLLED: کمپرسورهایی با قابلیت کنترل فرکانس (مجهز به VFD) جهت دستیابی به حداکثر بازدهی که طیف وسیعی از کاربردها و کنترل را ممکن می سازند. (سری CSV)

4- SEMI-HERMETIC COMPACT: پرمصرف ترین نوع کمپرسورهای اسکرو در کاربریِ تهویه مطبوع با قابلیت کنترل ظرفیت مکانیکی که راندمان مناسبی را محقق می سازند. (سری CS)

5- HERMETIC COMPACT: کمپرسورهایی برای نیازهای خاصِ سیستم های تهویه مطبوعِ راه آهن با عمری طولانی و بسیار قابل اعتماد

کمپرسورهای پیستونی بیتزر

1- SEMI-HERMETIC: کمپرسورهایی سازگار با انواع مبردهای HFO و HFC که بصورت Option می توانند قابلیت کنترل ظرفیت مکانیکی نیز داشته باشند و در بارهای جزئی، راندمان بالایی را برای کاربردهای دما متوسط و دما پایین ارائه دهند. سری مخصوصی از این نوع کمپرسورها برای کار با COتعریف شده اند.

2- SEMI-HERMETIC WITH INNOVATIVE MOTOR TECHNOLOGY: سری + ECOLINE نسخۀ پیشرفته ­تری از کمپرسورهای پیستونی است. این سری از کمپرسورها با استفاده از مبرد CO2، تکنولوژی پیشرفته­ ای از موتورهای مگنتی و نیز لوازم الکترونیکیِ هوشمند آپشنال، به بالاترین بازدهی انرژیِ ممکن دست می یابد.

3- SEMI-HERMETIC 2-STAGE: کمپرسورهایی با قابلیت اطمینان بالا که صرفاً برای مصارف زیر صفری کاربرد دارند. متراکم کردن گاز مبرد در دو مرحله (بصورت سری)، امکان ایجادِ نسبت تراکم زیادی را در این کمپرسورها فراهم کرده است. وجود Sub cooler (بصورت Option) در این کمپرسورها کمک کرده است که ظرفیت سرمایشی و راندمان کلی سیستم به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

4- SEMI-HERMETIC FREQUENCY CONTROLLED: نوع ویژه ای از کمپرسورهای پیستونی اینورتردار که عملکردی کاملاً منطبق بر نیاز برودتیِ موجود دارند. برای کاربردهای CO2نیز سری مخصوصی از این کمپرسورها عرضه می شوند.

5- SEMI-HERMETIC WITH LIQUID RECEIVER: یونیتی کامپکت شامل کمپرسور کارامد ECOLINE و رسیور مایع. مناسب برای مبردهایی با GWP پایین که استفاده از آنها را در آینده تثبیت می کند.

6- SEMI-HERMETIC WITH 2-STAGE LIQUID RECEIVER: یونیتی کامپکت شامل کمپرسور پیستونی دو مرحله ای و رسیور مایع. مناسب برای مبردهایی با GWP پایین که استفاده از آنها را در آینده تثبیت می کند. طبیعتاً استفاده از این یونیت ها در مصارف زیر صفری کاربرد دارد.

7- OPEN: نوعی کمپرسور پیستونی درایو باز که در دو سری عرضه می شوند: برای کار با مبردهای HCFC/HFC و برای کار با آمونیاک. با توجه به نوع طراحی آنها، براحتی می توان موتورهای استاندارد را بکمک محفظۀ کوپلینگ یا از طریق پولی و تسمه به کمپرسور متصل کرد. قابلیت اطمینان بالا و نگهداری آسان، آنها را برای سال‌ها به گزینه‌ای محبوب تبدیل کرده است.

8- OPEN 2-STAGE: نوعی کمپرسور پیستونی درایو باز که برای مصارف زیر صفری بهینه شده اند. وجود Sub cooler (بصورت Option) در این کمپرسورها کمک کرده است که ظرفیت سرمایشی و راندمان کلی سیستم به میزان قابل توجهی افزایش یابد. با توجه به نوع طراحی آنها، براحتی می توان موتورهای استاندارد را بکمک محفظۀ کوپلینگ یا از طریق پولی و تسمه به کمپرسور متصل کرد. 

کمپرسورهای اسکرال بیتزر

1- HERMETIC: کمپرسورهای اسکرال هرمتیک به ویژه در کاربردهای تهویه مطبوع و پمپ حرارتی (Heat pump) استفاده می شوند. این کمپرسورها قابلیت اطمینان بالا، راندمان انرژی استثنایی و صدای تولیدی پایینی دارند.

2- +ORBIT: این سری از کمپرسورهای اسکرال دارای موتور مگنتی بوده و مناسب برای دستیابی به بالاترین بازدهی انرژی برای کاربردهای تهویه مطبوع مانند چیلرها و پمپ های حرارتی می باشند.

3- ORBIT FIT: سری ORBIT FIT سری جدید کمپرسورهای اسکرالِ ORBIT است که مجهز به تکنولوژی تزریق انعطاف پذیر برای کارکرد اکونومایزر می باشند تا اینچنین دستیابی به ظرفیت های سرمایشی بالاتر ممکن گردد.

4- ORBIT TANDEM/TRIO: تمام سری های کمپرسورهای ORBIT را می توان بنحو انعطاف پذیری با کمکِ تکنولوژی پیشرفتۀ هِدِر Bitzer بصورت پشت سر هم (Tandem) در کنار یکدیگر ترکیب کرد. علاوه بر مدیریت قابل اعتماد روغن، این فناوری مدولاسیون ظرفیت سرمایشی را از طریق خاموش و روشن کردن چند کمپرسور امکان پذیر می سازد.